Jdi na obsah Jdi na menu

10. Hokejbalový tréning 8.5, Fitness B

8. 5. 2007
účastníci: siňo, hlava, Gerrard, igro, tomasglh, A.D.A.M., zdeno, mišo, hoko, filip, puto, papo, jožo, ďemitra, miro, andrej a dvaja brankári, tomáš66 nehral

Konečne celkom dobrý tréning. Ja som sa naň svedomito pripravoval a deň predtým som napáral "rozlišovačky" :), ktoré si každý z môjho tímu priviazal na ruky. Otvárací zápas sme my zelení obstarali proti bez (dresovým). Papo s dovalovo division prišli neskoro a vytvorili tím v dresoch. Takže boli 3 tímy a hral sa turnaj každý s každým po 10 minút. No čo sa budem rozpisovať, každý sa staral o svoj tím, takže ostatných som si moc nevšímal. Gerrard bol najprv s nami, ale jožo si zlomil hokejku, tak prešiel k bez. Čo sa týka môjho tímu, škoda slov, hrali sme na piču :) Turnaj sme prehrali a museli sme odložiť bránky :)

zelení: siňo, hlava, miro, andrej, mišo
bez: tomasglh, hoko, adam, igro, jožo, Gerrard
dresoví: papo, filip, puto, zdeno, ďemitra

výsledky: zelení - bez 1:1, 2:2, 0:2 bez - dresoví 1:1, 3:1, 3:2 zelení - dresoví 1:6, 1:5, 1:3, potom sa ešte hralo zelení - bez 2:4

1.miesto - bez
2.miesto - dresoví
3.miesto - zelení

P.S.: Dosť ma nasrali dresoví, ktorí prišli o 10 minút neskôr a odišli o 10 minút skôr, ako keby boli dáki majstri sveta.