Jdi na obsah Jdi na menu

14. Hokejbalový tréning 25.5., Fitness B

25. 5. 2007
účastníci: siňo, tomáš, čajo, hlava, Gerrard, igro, mišo, zdeno, ioio, hrabo, A.D.A.M., lubo, tomasglh - hoko, jano1, jano2, miro, jeho oco, andrej a havkáči

Na dnes sme s lubom dohodli prípravný zápas s havkáčmi, ako som ich ja nazval :) Boli to chlapci čo sa poznajú z hokejareny ci co :) Boli tam aj známe tváre, janovia, ktorí stáli pri zrode hokejbalového tímu cannons asi tak pred piatimi rokmi. Hoko s jedným janom teraz hrajú za black devils a druhý jano ide hrať za nejaký nový hkb tím. Proste aby som to skrátil, stáli proti nám traja hokejbalisti, ale ani to im nepomohlo :) Havkáči, sa mi zdá, až na jedného v červenom tričku, neboli bohviečo. Ale treba povedať, že tento tím nebol vôbec zohratý, hrali spolu prvýkrát. Ale k nám :) - boli sme akurát na dve päťky, ako aj náš súper. Hrali sme v zložení ja s gerrardom v obrane a v útoku boli mišo, ioio, tomasglh. Druhá päťka bola hrabo, lubo - čajo, hlava, adam. Igra sme dali hneď na začiatku do brány, a tam zostal po celý čas. V druhej bráne chytal miro vo výstroji. Od začiatku bolo vidno kto je lepším mužstvom (ale viď vyššie :)). Boli sme behavejší, bojovnejší, zohratejší, ešte neviem čo by som napísal :) Celkom sa mi páčilo ako sme hrali. Ale furt sme sa hádali o striedaní :) Už po chvíli sme sa dohodli, že budeme striedať po 2 minútach. Hodinu na to dohliadal zdeno so stopkami na mobile v ruke, ktorý nehral, lebo ešte nemôže. Ale ani to nepomohlo. Stále sa niekomu nezdalo, mysleli sme si, že sme na ihrisku kratšie. Proste každý bol žhavý na hokejbal :) Hrabo ale mal dobrú poznámku, že keď sme v útoku, alebo keď sme zatlační v našom pásme, tak nemôžme striedať :) Proste musíme striedania vylepšiť, časom to pôjde, len každý musí vedieť koho stieda hehe. Asi 5 minút predtým ako odišiel zdeno, prišiel tomáš from krmeš, lebo mu meškal 40 minút vlak :) Zobrali sme ho medzi seba, že je to on :)) Tak sme točili 5 obrancov, vždy jeden sedel a snažil sa stopovať 2 minúty :) ... Dneska treba pochváliť igra, ktorý chytal ako diabol. Smerom k turnaju nám to ale moc nepomôže, pretože bude hrať v obrane a naopak hrabo hral v obrane a bude brankár... :)) Čo sa týka mňa, už som hral skoro na 100 percent, lebo mi to noha dovolila ;) Musím ale potrénovať streľbu kua... :) Ešte by som mohol k dnešku napísať, že som nespokojný s obrannou hrou útočníkov, ale to by som iba podjebával :)
Výsledky zápasov: 5:2, 5:3, 5:4, 5:1, 5:2, všetko v náš prospech, nepárne zápasy sme strieľali na mira a párne na igra.